Strona w przygotowaniu

Niniejsza strona jest w przygotowaniu.

Zapraszamy wkrótce !

Inteligentne, strefowe sterowanie ogrzewaniem. Jak to działa ?

Tradycyjna głowica utrzymuje stałą ustaloną temperaturę w pomieszczeniu niezależnie od jego tygodniowego cyklu wykorzystania. Nie jest to rozwiązanie ekonomiczne ponieważ część ciepła marnuje się na ogrzewanie pomieszczeń, w których w tym czasie nikt nie przebywa (np. kiedy dzieci są w szkole, większość czasu spędzamy w salonie, itp. - pomieszczeniach o bardzo charakterystycznym sposobie wykorzystania).

Czytaj więcej

Jak oszczędzać na ogrzewaniu ?

Często zadajemy sobie pytanie w jaki sposób możemy zredukować koszty związane z ogrzewaniem mieszkania. Wydatki związane z utrzymaniem ciepła w naszych domostwach są jednymi z największych jakie ponosimy. Warto się więc zastanowić czy można je obniżyć stosując proste rozwiązania. Jeśli zainteresował Cię ten temat poniżej podajemy kilka istotnych rad dotyczących realnego obniżenia kosztów ogrzewania mieszkania.

Czytaj więcej

Temperatura w pomieszczeniach a zdrowie

Nie każdy z nas wie jak duży wpływ na nasze zdrowie ma temperatura środowiska, które nas otacza. Często upominamy naszych najbliższych o stosowny ubiór dostosowany do pogody jaka panuje aby uniknąć przeziębień i chorób. Niestety ilość spędzanego czasu w podczas jesieni i zimy na świeżym powietrzu jest mała w porównaniu do czasu spędzanego w domowych pomieszczeniach. Przecież to w domu pracujemy, wypoczywamy spędzamy czas z bliskimi bawiąc się z dziećmi.

Czytaj więcej